03.04.2022

AFK Nehvizdy - Slavia Louňovice

5 : 10

hra 4 x 20 minut

V neděli dopoledne jsme nastoupili k prvnímu jarnímu zápasu sezony a to na domácí půdě s pro nás neznámým týmem SK Louňovice.

Zápas se pro nás v prvních minutách nevyvíjel dobře a to když po prvotním domácím tlaku a neproměnění šance jsme si dali vlastní gól.

To nás přesto nesrazilo na kolena a v tlaku na soupeře jsme pokračovali a drželi jsme s ním krok. Podařilo se vsítit vždy kontaktní góly, u některých kvalitních akcí, šancí nám chybělo ta pověstná špetka štěstí.Po prvních 40 minutách jsme sice prohrávali z pohledu domácích 4:6, přesto jsme v dalších minutách zápasu vyvíjeli tlak na soupeře, leč jsme další gól nepřidali. V poslední dvacetiminutovce se podařilo dát ještě kontaktní gól, který nás měl povzbudit k dotahování a vyrovnání výsledku, bohužel to bylo jen zbožné přání trenérů.

Mezi střelce zápasu se zapsal svým hatrickem Kryštof Zvonič, a po gólu přidali Adam Vaněk a Adam Kaňovský .

Reparát můžeme složit již v neděli 10.4.2022 od 16:30 na hřišti SK Vyžlovka kam zajíždíme k dalšímu zápasu jara.  Držte nám palce!