Přátelské utkání na domácím hřišti AFK NHV

TÝM 1 AFK NHV - Klecany

8:5

TÝM 2 AFK NHV - Klecany

21:5

V neděli jsme si pozvali k přátelskému utkání tým starší přípravky z Klecan a tak jak tomu bylo i v Šestajovicích domluvili jsme se, že oba týmy postaví proti sobě dva týmy.

V celku emotivní zápas plný neproměněných šancí představoval souboj našeho prvního týmu, kdy i na několik málo minut byl zápas zastaven, do poslední dvacetiminutovky nastupoval za nepříznivého stavu 3:5 náš první tým, který v posledním dějství předvedl neskutečný obrat a nakonec zápas dotáhl do vítězného konce a to 8:5.

Náš druhý tým se při měření sil s druhým celkem Klecan, musel obejít bez svého stálého brankáře, a tak po delší pauze se mezi tři tyče postavil Tomáš Höck. Náš druhý tým udával od prvních minut tempo zápasu a výsledkově si ho držel až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Naše malé chyby a nepozornost při rozehrávce tak stálo v cestě našemu golmanovi, aby v tomto zápase udržel nulu.