středa 25.5.20022
výkop : 17:30
hra : 4 x 20 minut
povrch: Tráva

Ve středu jsme zavítali k odloženému zápasu na hřiště Slavia Radonice. Po řadě porážek jsme již chtěli společně protrhnout smůlu a opět zažít ten pocit vítězství.

A musím říci, že se nám tento plán začal opět od prvních minut dařit, kdy jsme skóre otevřeli již ve druhé minutě zápasu. První dvacetiminutovku jsme vyhráli 2:1, a o přestávce naši borci slyšeli, že pokud takto aktivně a zodpovědně budeme hrát i nadále, můžeme se těšit s prvního jarního vítězství na hřišti soupeře. Hráči si plnili své úkoly, dohrávali odražené balóny a tak po prvním poločase jsme na přestávku odcházeli za stavu 2:10. Do týmu se vrátila pohoda, úsměv, přesto bylo třeba hráče uklidnit s euforie a připomenout jim, že jsme teprve v půli a soupeř má dostatek času na to se zápasem něco udělat. Jsem velmi rád , že i v dalších minutách hráči plnili své úkoly, nohy se jim uvolnili a měli jsme možnost vidět další hezké akce, které vyústili v další gólové situace. Přesto soupeř hrozil a takzvaně to nezabalil a snažil se s výsledkem něco "udělat" , náš golman jistými zákroky ale soupeři nedával moc šancí. Zhruba v 70 minutě se náš golman při zákroku z rohového kopu soupeře, lehce zranil, ale i přesto zápas dochytal , a soupeř jen v závěru lehce korigoval výsledek.

Za tento zápas naši hráči zaslouží velké poděkování a pokud jim sláva nestoupne do hlavy, lze na tomto přístupu a herní pohodě i nadále stavět.

Zlepšené výkony můžeme potvrdit již v neděli 29.5. od 10 hodin na hřišti soupeře Spartaku Čelákovice