sobota 30.4.20022
výkop : 14:20
hra : 4 x 17 minut
povrch: Tráva

V sobotu odpoledne jsme zavítali na hřiště FK Říčany, za slunečného počasí a v poněkud oslabeném gardu (vzhledem ke změně hracího dne) . Po dlouhé době se mezi tři tyče vrátil náš golman Pavel Bartoš ml. a nevedl si vůbec zle, předváděl vcelku sympatické výkony a zákroky, tak, jak jsme u tohoto golmana byli zvyklý. Úvodní minuty tak jako tradičně patřili opět našemu týmu a nejen vstřelenými góly, ale i výkony jsme udávali tempo hry a utkání. Naopak to byl opět soupeř, který musel dotahovat. Bohužel opět jako přes kopírák se nám v průběhu utkání a přibývajícími minutami se začaly v naší obraně objevovat trhliny. Z těchto chyb začal soupeř těžit a začal nás přehrávat a čím dál tím více

zásoboval prací našeho golmana.
Pokud se naši hráči z těchto chyb neponaučí, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky.
Reparát můžeme složit již tuto sobotu, kdy od 10:30 přivítáme na našem hřišti tým FK Brandýs - Boleslav "A".