01.04.2023

FK Radošovice A - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 0

(0:0)

Našim dalším soupeřem byl tým Radošovic. Radošovice patří mezi hlavní adepty na vítězství naší skupiny. Na druhou stranu jsme věděli, že když podáme dobrý kolektivní výkon, můžeme v zápase uspět. Soupeř vstoupil do utkání ve vysokém tempu a dostal nás pod mírný tlak. Naší kvalitní defenzivní hrou jsme soupeře do ničeho vážnějšího nepustili a postupem času hru vyrovnali. Zhruba od pětadvacáté minuty jsme soupeře začali přehrávat, vytvořili si několik slibných šancí, ale bez gólového efektu. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou. Jelikož jsme hráli první poločas proti silnému větru a uhráli ho bez obdržené branky, tak jsme chtěli být druhý poločas aktivnější a rychlejší co se týče útočné fáze. Bohužel jsme v 52. minutě inkasovali branku z volného přímého kopu, kdy se soupeř pěkně trefil střelou tečovanou o tyč. V 70. minutě jsme poslali na hřiště čerstvé hráče, když jsme museli střídat zraněného P. Sochora a M. Pitrůna, který podal kvalitní výkon. Největší ztrátou bylo střídání P. Sochora, který hraje ve výborné formě. Hráči, kteří nastoupili na hřiště, byli po lehkém zranění, ale do zápasu vstoupili výborně, hned se srovnali s tempem a plnohodnotně nahradili své spoluhráče. Naše hra se lehce otevřela, což vyhovovalo soupeři. Měli jsme několik hodně slibných šancí na srovnání skóre, ale bohužel nám nebylo souzeno. Po zaváhání našeho brankaře se soupeř dostal do dvoubrankového vedení a přesto, že jsme byli stále aktivnější, jsme zápas prohráli 0 : 2. Na závěr je nutno podotknout, že jsme nebyli horším týmem, ale smolnějším.

Sestava:

Branka -  O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Müller st., záloha – M. Pitrůn, Š. Krákora, P. Filipec, J. Červený,  útok – P. Sochor, P. Dvořák.