01.10.2022

Muži "A" AFK Nehvizdy - Slavia Radonice

9 : 1

(3:0)

Naše další mistrovské utkání jsme odehráli na domácím hřišti, kde nechceme zbytečně ztrácet body a zatím se nám to daří. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a zodpovědně. Dokázali jsme se vypořádat i s vysokou nátlakovou hrou soupeře a nepustili ho do žádné nebezpečné šance. Postupem času jsme dostali zápas plně pod kontrolu a v 15. minutě se ujali vedení. Do poločasu jsme stihli skórovat ještě dvakrát a odcházeli tak do kabin za stavu 3 : 0. V poločasové přestávce jsme kladli důraz na začátek druhého poločasu a na drobné chyby, které jsme dělali v prvním poločase. Všechno co padlo o přestávce jsme splnili a hned v první minutě jsme soupeře zaskočili rychlou brankou. Postupem času jsme soupeře paralyzovali dalšími čtyřmi brankami a prostřídali všechny hráče, které jsme měli připraveny na střídačce. Všichni hráči, kteří přišli v průběhu hry na hřiště, se aktivně a výborně zapojili do hry. Zápas skončil vysokou výhrou 9 : 1 a my si připsali další tři důležité body.

Sestava :

Branka – Liehm, obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma, záloha – Vlček L., Filipec, Vlček F., Krákora, útok – Dvořák, Brodský

Lavička – Skuhravý, Červený, Vlček M., Müller st., Müller ml.

Branky – Dvořák 2x, Vlček F. 2x, Ursacher, Brodský, Krákora, Müller st., Vlček M.