03.06.2023

TJ Kunice B - Muži "A" AFK Nehvizdy

1 : 4

(0:2)

Našim dalším soupeřem byl předposlední celek průběžné tabulky, a to tým Kunic. Do Kunic jsme jeli jako favoriti, ale nechtěli jsme nic podcenit. Poslední zápasy jsme nebyli v optimálním rozpoložení a naše hra byla dosti rozpačitá a neuspořádaná. I tentokrát do zápasu nastoupili hráči po delší či kratší pauze, ale i hráči, kteří nebyli úplně stoprocentní. Zápas jsme rozehráli dobře, a v 11. minutě vedli 0 : 2. Od té doby byla naše hra plná nepřesností a nekvality v zakončení. Vytvářeli jsme mnoho chyb a nepřesných přihrávek bez přičinění soupeře a dostávali se sami pod zbytečný tlak. Do kabin se šlo o poločase za stavu 0 : 2. Do toho druhého jsme chtěli vstoupit aktivně, a hlavně nedostat branku hned na začátku. Bohužel to se nepovedlo a v 52. minutě jsme inkasovali na 1 : 2. Soupeř tak vycítil velkou šanci na srovnání a i domácí fanoušci byli najednou více slyšet. Zhruba v 60. minutě došlo ke sporné situaci, kdy nám nebyla uznána regulérní branka. Od té chvíle jsme hráli proti čtrnácti a touha po vítězství vzrostla na sto procent. Lídři týmu zapnuli na vyšší obrátky a hnali se za vítězstvím. Soupeř nám odpadl a otázkou bylo, kdy padne třetí uklidňující branka. Uklidnění přišlo záhy, a v 64. minutě se prosadil P. Sochor. V 84. minutě přišlo definitivní uklidnění, a my zvýšili na konečných 1 : 4. Do hry se dostali i naši dorostenci, aby ochutnali atmosféru vypjatého zápasu. Náš výkon nebyl optimální a tudíž s ním nemůže být spokojeni. Konečný výsledek bereme, i když mohl být daleko vyšší. Ne všichni hráči podali svůj maximální výkon a realizační tým má o čem přemýšlet.

Sestava:

branka - O. Liehm,  obrana - P. Rambousek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Sláma, záloha - P. Sochor, Š. Krákora, P. Filipec, F. Grábner, útok - P. Dvořák, J. Červený