05.02.2023

Přípravné utkání

Muži "A" AFK Nehvizdy - Ostrá

1 : 1

Dne 5.2.2023. jsme odehráli první utkání zimní přípravy. Našim soupeřem byl tým Ostré, který hraje I.B třídu. Soupeř byl od začátku zápasu aktivnější, ale my jsme byli trpěliví a zodpovědní do defenzívy. Postupem času se hra vyrovnala, soupeř začal být nervózní a z toho jsme těžili my. Do poločasu se nám podařilo skórovat a jít tak zaslouženě do vedení. Do druhého poločasu jsme provedli hráčské změny, prohodili se i posty a na obrazu naší hry se to projevilo. Některým našim hráčům docházely síly a soupeř nás začal lehce přehrávat. Bohužel jsme v 90. minutě inkasovali vyrovnávací branku, a proto zápas skončil zaslouženou remízou 1 : 1. Velký podíl na výsledku má hostující brankař Jakub Láska z Vykáně a samozřejmě celý tým, který hrál výborně dle taktický pokynů. Dále musím pochválit některé hráče, kteří podali nadstandardní výkon a celkově za řadu pěkných fotbalových akcí.

Sestava:

Branka – J. Láska, obrana - M. Pitrůn, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Müller st., záloha - J. Červený, P. Filipec, Š. Krákora, L. Vlček, útok - P. Sochor, V. Nováček.