05.11.2022

Muži "A" AFK Nehvizdy - TJ Kunice B

5 : 0

(1:0)

V tomto kalendářním roce jsme nastoupili k poslednímu domácímu MU. Přivítali jsme v něm hráče Kunic, poslední tým průběžné tabulky. Do zápasu jsme šli s vědomím, že soupeře nechceme podcenit a nezklamat naše fanoušky. Díky silnému dešti, který byl den před zápasem, jsme museli naše utkání odehrát na umělé trávě. První poločas byl hodně nervózní a oba týmy se vyrovnávaly s umělým povrchem. Naše hra se hodně přizpůsobila hře soupeře, neměla šmrnc a propadali jsme hodně uprostřed hřiště. Museli jsme upravit rozestavění hráčů na hřišti, které nám přineslo oživení naší hry. Po této úpravě jsme začali být aktivnější a začali soupeře přehrávat. O poločase jsme si do kabiny nesli jednogólový náskok. V kabině jsme probrali věci, ve kterých se chceme v druhém poločase zlepšit. Vše co jsme chtěli zlepšit se povedlo a soupeře jsme ve druhém poločase přehráli. Nakonec jsme soupeře deklasovali 5 : 0, potvrdili jsme tak domácí úspěšnost a udrželi čisté konto.

Sestava:

Branka -Liehm,  obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma,  záloha – Vlček L., Filipec, Krákora, Vlček F., Vlček M.,  útok – Dvořák