06.05.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - Sokol Senohraby

0 : 1

(0:1)

Naším dalším soupeřem byl tým Senohrab, který byl v průběžné tabulce o jednu příčku nad námi s náskokem tří bodů. V případě výhry, bychom se na soupeře bodově dotáhli a měli bychom ještě zápas k dobru, který budeme dohrávat v pondělí 8.5. na hřišti Kostelce u Křížků. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec šťastně, po zaváhání obránců, se k míči ve druhé minutě dostal útočící hráč soupeře a my jsme tak prohrávali 0 : 1. Nutno dodat, že se poslední dobou trápíme s velkou marodkou a tým je doplňován hráči dorostu. Z minulého zápasu máme další dva zraněné hráče a ani tentokrát se nám zranění nevyhnulo. Těsně před poločasem se nám zranil P. Filipec, a to znamenalo, že nebude ani v pondělní dohrávce. Přestože se Senohraby po celý zbytek zápasu k ničemu vážnějšímu nedostali a my jsme si vytvořili tři, čtyři slibné gólové příležitosti, tak zápas skončil 0 : 1 ve prospěch Senohrab. Senohraby byly asi ten nejslabší soupeř, který u nás hrál, a proto nás porážka mrzí dvojnásob. Porazili jsme se, ale sami po vlastní hloupé a zbytečné chybě v obraně a málo produktivnímu útoku.

Sestava:

Branka – O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, P. Filipec, T. Sláma, záloha – M. Pitrůn, Š. Krákora, L. Vlček, M. Brodský, útok – P. Sochor, T. Müller