07.05.2022

SK Kostelec u Křížků - Muži "A" AFK Nehvizdy

5 : 3

(3:2)

K našemu dalšímu MU jsme zajížděli do Kostelce u Křížků. Bohužel už tak zdecimovaná sestava utrpěla další dvě ztráty ze základu. Někteří hráči nastoupili těsně po dlouhodobé léčbě a někteří i s nedoléčeným zraněním. A to bylo znát na naší hře, která nebyla dosti důrazná a kombinační, jak jsme zvyklí. Soupeř nás zaskočil svým vysokým nasazením a v třinácté minutě vedl 3 : 0. Naše obrana byla rozhozená, a proto muselo dojít ke střídání ještě před poločasem. Střídáním se nám podařilo utlumit tlak soupeře a do poločasu zkorigovat stav skóre na 3 : 2. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a navázat na kvalitní koncovku první půle. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku, ale naopak jsme další inkasovali my. Bohužel, hráči kteří nám přišli vypomoci na tom nebyli jak fyzicky, tak herně, aby nahradili chybějící hráče. Každopádně bych chtěl těmto hráčům poděkovat za to, že nám byli ochotni pomoci. Zápas jsme nakonec prohráli 5 : 3.

Sestava:

V brance – Kvasnička, obrana - Jenčík, Svoboda, Ursacher, Machačný, záloha – Sochor, Krákora, Vlček l., Műller st., útok – Vlček M., Roučka

Lavička – Dvořák, Brodský, Grábner, Müller ml.