09.02.2023

Přípravné utkání

Muži "A" AFK Nehvizdy - Hovorčovice

1 : 3

Naším druhým soupeřem v zimní přípravě byl tým Hovorčovic. Soupeř je účastníkem I.B třídy, to je o jednu soutěž nad námi. Soupeř vstoupil do zápasu aktivně, a prvních deset minut nás dostal pod tlak. Počáteční tlak jsme ustáli bez větších problémů, a postupem času jsme převzali otěže hry my. Z velkého množství gólových příležitostí jsme dokázali využít pouze jednu střelu, a to střelu ze střední vzdálenosti od krajního obránce. Do druhého poločasu jsme udělali pouze jednu změnu, a to na postu stopera. Krátce po začátku druhého poločasu se nám zranil pravý obránce a hned na to i pravý záložník. Soupeř nás svým dobrým pohybem donutil dělat chyby v rozehrávce. Začali jsme kazit přihrávky po zemi i vzduchem, nedokázali jsme v klidu rozehrát nějakou slibnou akci, a když jsme se dostali do brejkové situace, tak jsme ji nedokázali vyřešit. Vše jsme korunovali vlastní brankou, ale i na ostatních gólech soupeře jsme měli velký podíl. Zápas jsme prohráli 1 : 3. Zápasu by podle toho, jak se vyvíjel, slušela nejvíc remíza.

Sestava:

Branka – O. Liehm, obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, F. Skuhravý, T. Müller, záloha – T. Sláma, O. Ursacher, Š. Krákora, L. Vlček, útok – P. Sochor, J. Červený