09.10.2022

Sokol Senohraby - Muži "A" AFK Nehvizdy

3 : 1

(3:1)

Naše další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti lídra průběžné tabulky v Senohrabech. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních deset minut jsme diktovali tempo hry. Drželi jsme se na míči, dařila se nám i kombinace. Pak se soupeř oklepal a začal nás přehrávat. Naše hra byla kostrbatá. Tvořili jsme mnoho nevynucených chyb a soupeři jsme nabídli možnost skórovat po naší špatné rozehrávce před velkým vápnem. Chyběl nám důraz v osobních soubojích a vlastní chyby jsme vyčítali druhým. Nenabízeli jsme se jak bychom měli a celkově nám první poločas nevyšel. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako jiný tým a soupeře přehrávali ve všech aspektech. Vytvořili jsme si velký tlak, mnoho gólových příležitostí, ale bohužel jsme již neodvrátili manko z první půle. Dokázali jsme, že můžeme hrát s každým, jenom si musíme více věřit a držet se naší herní koncepce. Konečný výsledek 3 : 1

Sestava:

Branka – Liehm  obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma,  záloha – Krákora, Filipec, Vlček F., Vlček M.,  útok  - Brodský, Červený