10.04.2022

SK Šestajovice - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 4

(1:1)

Naše další MU jsme odehráli v sousedních Šestajovicích. Dopředu jsme věděli, že to bude derby se vším, co k němu patří, a že soupeř vyznává tvrdší styl hry. Ke všemu nám chyběl stoper Vítek Lebeda a museli jsme hledat adekvátní náhradu. První poločas jsme byli málo aktivní a přizpůsobili se hře soupeře. Do druhého poločasu jsme udělali změnu v obraně, protože nám chyběl konstruktivní hráč a klid v rozehrávce. To se povedlo a naše hra se okamžitě změnila. Soupeře jsme začali přehrávat. V 75. minutě nám rozhodčí vyloučil Michala Machačnýho, ale i přesto jsme byli aktivnější a soupeře porazili 2 : 4.

sestava: Liehm, Jenčík, Sláma, Kostoláni, Machčný, Vlček L., Grábner, Ursacher, Krákora, Sochor, Müller,

lavička: Dvořák, Roučka, Červený, Pohanka

branky: 3x Krákora, 1x Jenčík