10.06.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - Sparta Mratín

2 : 3p

(1:2)

V našem posledním domácím zápase této sezóny jsme přivítali hráče Mratína. Do zápasu jsme vstoupili s myšlenkou vyzkoušet si hru na tři stopery. S ohledem na to, že to kluci hráli poprvé, tak to nebylo vůbec špatné. V tomto herním systému nám dělaly největší problém chyby, které jsme tvořili ve středu hřiště a malá aktivita hráčů nahoře. Ve středu hřiště jsme ztráceli míče bez velkého přičinění soupeře a v útočné fázi jsme nechali soupeře v klidu rozehrávat. V tomto rozložení sil na hřišti se to rovná sebevraždě. První poločas jsme nehráli špatně, ale soupeř dvakrát využil našeho zaváhání, a svým rychlým výpadem nás přehrál. V prvním případě jsme nezachytili rychlonohého útočníka soupeře a v tom druhém jsme byli málo důrazní ve vlastním malém vápně. První poločas tak skončil 1 : 2 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili již ve standardním rozložení sil 4-4-2 a na hře to bylo vidět. Drželi jsme se více na míči, soupeře jsme k ničemu vážnějšímu už nepustili, ale bohužel nás opět trápila koncovka. V 70. minutě se nám podařilo srovnat na 2 : 2, ale to bylo z naší strany vše. Tým, který chce vyhrávat musí dát do zápasu víc než jsme dali my, a proto zápas skončil remízou. V penaltovém rozstřelu byl šťastnější soupeř, a tak bral bod navíc.

Sestava:

branka -  O. Liehm,  obrana - P. Rambousek, J. Jenčík, T. Sláma,  záloha -  M. Pitrůn, Š. Krákora, P. Filipec, F. Grábner,  útok -  L. Vlček, P. Dvořák, P. Sochor.