Jdi na obsah Jdi na menu

12.03.2023

Přípravné utkání

Muži "A" AFK Nehvizdy - Přerov nad Labem

Naším dalším soupeřem v zimní přípravě byl tým Přerova nad Labem. V rámci tréninkové jednotky jsme sehráli přátelské utkání pod umělým osvětlením. Nutno dodat, že to bylo poslední PU pod současnými světly. Do prvního poločasu jsme vstoupili v sestavě, která by do budoucna mohla být základní. Chtěli jsme vyzkoušet, jak si kluci budou rozumět. Rozehrávku jsme svěřili mladému Štěpánu Krákorovi. S prvním poločasem jsme spokojeni, určovali jsme tempo hry a soupeře do ničeho vážnějšího nepustili. V průběhu hry jsme se ujali vedení a nebýt nešťastné malé domů, kterou náš brankař chytil do rukou, by si soupeř nevytvořil žádnou gólovou šanci. Zhruba z úrovně malého vápna soupeř rozehrával VPK, který bohužel proměnil. Do druhého poločasu jsme vystřídali, tak aby si zahráli všichni hráči a na projevu naší hry se to razantně projevilo. Soupeř byl najednou všude o krok dřív a začal nás přehrávat ve všech herních činnostech. Zápas skončil 2 : 5 v náš neprospěch.

Sestava:

Branka – J. Láska,  obrana – T. Sláma, F. Grábner, O. Ursacher, T. Müller,  záloha – J. Červený, Š. Krákora, P. Filipec, L. Vlček,  útok -  P. Sochor, V. Nováček