12.06.2022

FK Dobřejovice "A" - Muži "A" AFK Nehvizdy

5 : 1

(2:1)

Naše další MU jsme opět odehráli na venkovním hřišti, a to v Dobřejovicích, které se přetahují o druhé místo s týmem Zelenče. Do zápasu jsme nastoupili v jiném složení než obvykle a někteří hráči celý týden absentovali kvůli zraněním nebo rodinným důvodům. V poslední době nás trápí velká marodka a zdravých hráčů zůstává pomálu. Někteří mají opakované zranění z důvodu nedoléčeného prvního zranění a to vše nás oběhlo v tomto utkání. Zápas pro nás nezačal příznivě a už v první minutě jsme inkasovali první branku. Soupeř nastoupil hodně ofenzivně a od první minuty nám jeho presing dělal velké problémy. Postupem času se hra vyrovnávala a my jsme skóre srovnali. Ve 33. minutě přišel klíčový moment celého zápasu, když se nám zranil jeden ze stoperů a my museli vynuceně střídat. Zkušenosti a kvalita Filipa Grábnera nám na hřišti chyběla tak, že jsme se s tím nesrovnali a do poločasu inkasovali druhý gól. Ani druhý poločas se nám příliš nedařilo a únava na našich dorostencích byla znát, protože měli v nohách ranní zápas v krajském přeboru. Smůla se nám lepila na paty a po nastřelených dvou tyčích a nabídnutých šancí soupeři nás Dobřejovice porazili vysoko 5:1. Nutno dodat, že kdyby se nám nezranil Filip, všech pět gólových příležitostí jsme soupeři nedali na stříbrném podnose a proměnili své šance, kterých bylo dost, tak by výsledek vypadal zcela jinak.

Sestava: v brance - Liehm, obrana – Müller st., Sláma, Grábner, Machačný, záloha – Sirotek, Filipec, Ursacher, Krákora, útok – Sochor, Roučka

Lavička: Červený, Svoboda,, Jenčík, Dvořák