12.11.2022

Sparta Mratín - Muži "A" AFK Nehvizdy

3 : 1

(1:0)

K našemu poslednímu MU v tomto kalendářním roce jsme zavítali na hřiště Mratína. V průběžné tabulce byl náš soupeř na předních místech, ale i tak jsme chtěli z Mratína odvézt tři body. Od začátku zápasu jsme hráli přesně to, co jsme si dali za cíl. Každý hráč měl své úkoly a ty jsme plnili na jedničku. Ve 35. minutě odpískal hlavní rozhodčí spornou penaltu, kterou soupeř bez problémů proměnil. Do druhého poločasu jsme chtěli oživit hru o nové hráče na kraji zálohy a zkusit soupeře uběhat. Nový hráči byli po zranění a dlouhé nemoci, a proto se tížený efekt nedostavil. Snahou o vítězství a otočení výsledku jsme otevřeli hru, a to vyhovovala soupeři. Nekvalitní výkon hlavního rozhodčího nás vykolejil z koncentrace, ale i přesto všechno jsme si zápas prohráli sami. Kdybychom proměnili šance, které jsme si vytvořili po pěkných kombinačních akcí, tak by konečný výsledek byl v náš prospěch. Co se týče herního projevu, tak jsme spokojeni pouze s prvním poločasem. Celkově nás trápilo zakončení a ne jenom v tomto zápase. Konečný výsledek 3:1 pro Mratín.

Sestava:

Branka – Liehm,  obrana – Rambousek, Jenčík, Skuhravý, Sláma,  záloha – Pitrůn, Filipec, Krákora, Vlček F., Vlček M., útok  -  Dvořák