13.05.2023

SK Mirošovice - Muži "A" AFK Nehvizdy

0 : 3

(0:3)

K našemu dalšímu zápasu jsme zajížděli do Mirošovic. Další tým ze spodní části tabulky, kde bylo povinností získat tři body, pokud chceme držet krok s čelem tabulky a myslet na lepší postavení v tabulce. Po zdravotní pauze se nám do sestavy vrátili první dva hráči. Z personálních důvodů, jsme potřebovali mít zápas rozhodnutý do poločasu. Do zápasu jsme nastoupili v rozestavení 4-3-3, a to proto, abychom nahoře měli co nejvíc hráčů a soupeře dostali pod tlak od prvních minut. V záloze nastoupili běžecky dobře vybavení hráči, kteří zvládají souboje 1/1 a mají zodpovědnost co se týče pomoci do obrany. Tento krok nám vyšel na výbornou, a v 33. minutě to bylo 0 : 3 v náš prospěch, když se střelecky prosadili všichni tři útočící hráči. To s čím jsme nepočítali, bylo zbytečné vyloučení našeho hráče ve 40. minutě. Po faulu na našeho hráče jsme neudrželi nervy na uzdě a po oplácení jsme šli do deseti. Okamžitě nastala změna v rozestavení, a chvíli nám trvalo než jsme se s tím srovnali. Do druhé poločasu jsme šli s jasným cílem, a to udržet čisté konto co nejdéle. Ze začátku druhého poločasu nás soupeř presoval, ale bez tíženého efektu. Naše dobrá defenzivní hra obstála a soupeři postupně docházely síly. Konec zápasu jsme s vypětím všech sil a kvalitní, obětavou hrou zvládli na jedničku. Dokonce se dá říct, že jsme opět dominovali a soupeře přehrávali i o deseti. Škoda, že jsme nedokázali již skórovat, protože šance byly. S výkonem a komplexním kolektivní hrou jsme spokojeni.

Sestava :

Branka – O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Sláma,  záloha - P. Sochor, Š. Krákora, F. Grábner,  útok – M Brodský, P. Dvořák, L Vlček

Lavička:  V Roučka, T. Müller, J. Melichar

Branky :  P. Dvořák, L. Vlček, M Brodský