15.10.2022

Muži "A" AFK Nehvizdy - SK Mirošovice

2 : 0

(2:0)

Naše další MU jsme odehráli na domácím hřišti s týmem Mirošovic. Věděli jsme, že Mirošovice jsou nepříjemný soupeř, který se nesmí dostat do hry. Chtěli jsme od začátku kontrolovat hru, držet se co nejdéle na míči, dát co nejdříve a jako první branku. Vše co jsme si dali za cíl, se nám v prvním poločase povedlo. První poločas jsme se dostali do dvoubrankového vedení, kontrolovali hru a zdálo se, že můžeme v klidu vystřídat a nechat zahrát hráče z lavičky. U Pavla Rambouska jsme jako u obránce se žlutou kartou nechtěli jít do rizika, že dostane druhou žlutou a my půjdeme do deseti. U obránců to riziko je totiž v každém souboji. Druhý poločas byl z naší strany hodně rozpačitý. I když jsme si vytvořili mnoho šancí, tak už jsme nedokázali skórovat. Přestože jsme byli lepší a soupeře nepustili do nebezpečného zakončení, tak jsme byli pod psychickým tlakem. Dobře jsme věděli, že kdyby se soupeři podařilo zkorigovat na 2 : 1, půjde do rizika buď remíza nebo prohra. Zápas jsme nakonec zvládli bez obdržené branky a vyhráli zaslouženě 2 : 0. Připsali si tak tři cenné body a udrželi domácí neporazitelnost.

Sestava:

Branka – Liehm,  obrana – Rambousek, Jenčík, Ursacher, Sláma, záloha  - Červený, Filipec, Krákora, Vlček M.,  útok  - Brodský, Vlček F.