17.06.2023

SK Kamenice - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 6

(2:1)

Naše poslední utkání sezóny 22/23 jsme odehráli na hřišti posledního týmu SK Kamenice. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, drželi se na míči a kombinační hrou jsme soupeře jednoznačně přehrávali. Ve 12. minutě jsme šli do vedení a vypadalo to, že zápas bude mít hladký průběh. Povolili jsme v koncentraci a v domnění, že zápas dohrajeme na pohodu, jsme přestali hrát naši hru. Podcenili jsme soupeře, který za tři minuty po nás srovnal a dostal se do zápasu. Daná situace nás paralyzovala a soupeř nás do poločasu potrestal ještě jednou. Do té doby poklidný zápas, v kterém už o nic nešlo, se strhnul ve vyhrocený zápas plný emocí. Soupeř dohrával všechny souboje i po odehrání míče, a to kolikrát za hranou únosnosti. Samozřejmě svůj díl na tom měl i rozhodčí, který otáčel dané situace na obě strany a napětí tím víc rostlo. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako jiný tým. V poločasové přestávce jsme se zklidnili, vydali zákaz jakékoliv komunikace s rozhodčím a hlavně se soupeřem. Soustředili jsme se jen na vlastní výkon. Chtěli jsme splnit jasný cíl, a to zápas otočit a soupeře deklasovat co největším rozdílem. To co jsme si o poločase řekli, to jsme i dokázali a soupeře porazili vysoko 2 : 6. Za druhý poločas musím všechny hráče pochválit, jak k tomu přistoupili, a přehráli fotbalově soupeře 0 : 5. Jediné co mě mrzí a na hřiště nepatří je, že nás fanoušci soupeře při odchodu do kabin fyzicky napadali a uráželi. Rozhodčí a pořadatelská služba danou situaci nezvládli.

Sestava:

Branka – O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Sláma,  záloha – M. Pitrůn, Š. Krákora, P. Filipec, F. Grábner,  útok  - L. Vlček, P. Dvořák