22.04.2023

Muži "A" AFK Nehvizdy - 1.FC Líbeznice A

0 : 2

(0:1)

Po delší pauze jsme sehráli další MU. Na domácím hřišti jsme přivítali lídra tabulky, a to hráče Líbeznic. Zápas měl od začátku vysoké tempo, a na obou týmech bylo vidět, že chtějí vyhrát. V 6. minutě jsme bohužel na levé straně zaspali a po centru jsme byli nedůrazní na malém vápně, kde osamocený hráč soupeře pohodlně skóroval. Pak jsme soupeře na pravé straně začali přehrávat a zlobit my. Vytvořili jsme si několik slibných příležitostí, které si říkaly o branku. Bohužel jsme museli ve 27. minutě vystřídat pro zranění do té doby dobře hrajícího pravého záložníka F. Grábnera. Do kabin se šlo za stavu 0 : 1. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně, srovnat skóre a pokusit se soupeře porazit. Bohužel se stal opak a soupeř po 8 minutách skóroval podruhé. Celkově byla naše hra nervózní a z toho pramenily zbytečné ztráty míče. Pozitiva z utkání jsou, že jsme nic nevzdali a bojovali až do konce zápasu. V koncovce zápasu jsme byli fyzicky silnější, a to jsme dohrávali v deseti, protože se v 75. minutě nechal hloupě vyloučit P. Dvořák. Poslední dobou nás trápí rozsáhlá marodka, a teď ještě červená karta. Tak pevně věříme, že budeme mít dostatečné množství hráčů na další MU.

Sestava:

Branka  - O. Liehm,  obrana  -  P. Rambousek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Sláma,  záloha  -  J. Červený, Š. Krákora, P. Filipec, F. Grabner, L. Vlček, útok  -  P. Dvořák