22.09.2023

Slavoj Velké Popovice A - Muži "A" AFK Nehvizdy

0 : 1

(0:0)

K našemu dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do V. Popovic. Čekal nás kvalitní soupeř, který je v domácím prostředí hodně silný. Celý týden jsme se připravovali na toto těžké utkání, které se odehrálo v pátek večer pod umělým osvětlením. V první čtvrthodince byl soupeř hodně aktivní a nedal nám moc prostoru na nějakou mezihru. Všichni hráči na hřišti podali kvalitní výkon do obrané fáze, na což jsme kladli velký důraz.  O poločase se šlo do kabin za remízového stavu 0 : 0. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a stejně zodpovědně jako ten první. To se nám povedlo a ve 48. minutě jsme vstřelili první a poslední branku tohoto utkání. Soupeř měl na konci utkání snahu o nějaký souvislý tlak, ale náš kvalitní a kolektivní výkon je k ničemu vážnějšímu nepustil. Naopak jsme mohli z brejkové situace skóre navýšit, ale bohužel jsme situaci špatně vyřešili. Tentokrát jsme spokojeni jak s výsledkem, tak s herním projevem celého týmu.

Sestava:

Branka – J. Láska, obrana – J. Vorlíček, J. Jenčík , Z. Parůžek, J. Nepivoda,  záloha – N. Mikš, Š. Krákora, M. Vosecký, O. Ursacher, útok – J. Červený, M. Pártl