23.04.2022

Meteor Stříbrná Skalice - Muži "A" AFK Nehvizdy

2 : 1

(0:0)

V sobotu 23.4.2022 jsme sehráli další MU na hřišti poslední Stříbrné Skalice. Zápas jsme nechtěli podcenit a už na trénincích jsme danou situaci probírali. Přesto všechno bylo na některých hráčích vidět, že nejsou správně nastaveni. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po zásluze se ve 12 minutě ujali vedení. Bohužel jsme další šance neproměnili, i když jsme mohli ve 20 minutě pohodlně vést 3:0. Soupeř byl velmi pasivní co se týče hry do předu a ani uprostřed pole hráli opatrně. Jak se říká ve fotbale, zaparkovali autobus na velkém vápně a vyčkávali.

V druhé části článku bych chtěl okomentovat výkon pana rozhodčího, i když bych asi neměl. Fotbal dělám už 40let, ale za celou dobu jsem něco podobného nezažil. Takovou bezmoc, co jsme museli na hřišti i mimo něj zažít, jsem ještě nezažil. Vítězství Stříbrné Skalice a naší porážku bych přisoudil nekvalitnímu a neprofesionálnímu výkonu rozhodčích. Celou cestu domu a celou neděli se mi hlavou honila myšlenka, že skončím, že to nemá hlubší smysl dál pokračovat. Ale teď vím, že tu sezónu chci dohrát a s týmem dosáhnout co nejlepšího výsledku. Tu dřinu, kterou jsme oproti jiným týmům v zimně vynaložili, nechci zahodit vniveč kvůli třem hlupákům. Porážku umíme přijmout, ale musí být férová.

Sestava: Liehm, Jenčík, Sláma, Grábner, Machačný, Vlček L., Krákora, Ursacher, Müller st., Sochor, Dvořák

Lavička: Vlček M., Roučka, Svoboda, Müller ml.

Branky:   Sochor  12minuta