28.05.2023

FK Dobřejovice A - Muži "A" AFK Nehvizdy

6 : 1

(5:0)

Naším dalším soupeřem byl tým Dobřejovic. Soupeř má dlouhodobě kvalitní tým, který se poslední tři roky pere o přední místa v tabulce. Navíc máme s Dobřejovicemi dobré vztahy, i co se týče mimo soutěžních aktivit. Do zápasu jsme nastoupili bez několika hráčů základní sestavy, a počítali jsme, že hráči kteří nastoupili místo nich, zahrají stejně kvalitně, jako tomu bylo v Kostelci u Křížků. Bohužel nám nevyšel úvod zápasu a ve 12. minutě jsme prohrávali již 3 : 0. V prvním poločase nám nevycházelo vůbec nic, nemohli jsme se dostat do tempa, neudrželi jsme se na míči a soupeř nás nešetřil. Do přestávky jsme inkasovali ještě dvakrát a o vítězi bylo rozhodnuto. O přestávce jsme si v kabině řekli pár věcí, co musíme změnit a hlavně, že chceme hrát svoji hru a soupeře ještě potrápit. Druhý poločas byl vyrovnaný a po našem zlepšeném výkonu skončil 1 : 1. Celkové skóre zápasu dopadlo 6 : 1 ve prospěch soupeře a my rychle zapomeneme na nepodařený první poločas a v příštím kole budeme chtít navázat na dobrý výkon z druhého poločasu.

Sestava:

Branka - O. Liehm,  obrana – P. Rambousek, J. Jenčík, A. Černý, T. Sláma, záloha – M. Pitrůn, O. Ursacher, Š. Krákora, F. Grábner, útok – L. Vlček, M. Brodský,