29.04.2023

Slavia Radonice - Muži "A" AFK Nehvizdy

1 : 2p

(1:1)

Naše další MU jsme odehráli na hřišti nedalekých Radonic. Před zápasem se soupeř v tabulce pohyboval těsně pod námi, se ztrátou šesti bodů. V domácím zápase jsme vyhráli jednoznačně 9 : 1. Do zápasu jsme šli s cílem, odvézt z Radonic pokud možno všechny tři body, ale na druhou stranu jsme měli k soupeři respekt a nechtěli nic podcenit. Poslední dobou nás trápí rozsáhlá zranění a hloupá vyloučení. K zápasu jsme odjížděli ve dvanácti + dva hráči z dorostu. Zápas jsme rozehráli dobře, soupeře jsme přehrávali a k ničemu vážnějšímu ho nepustili. Bohužel ani tentokrát jsme se nevyhnuli zranění a ve třinácté minutě jsme museli střídat zraněného T. Müllera. V průběhu hry jsme si díky aktivní hře vytvořili několik gólových šancí, které jsme bohužel neproměnili. V 21. minutě jsme svojí nedůslednou hrou ve vlastním vápně inkasovali branku na 1 : 0. To nás donutilo zvýšit tempo a tlačit se za vyrovnáním. Po velkém množství gólových příležitostí, se nám podařilo v 45. minutě vyrovnat. Nutno podotknout, že jsme mohli jít do kabin za stavu 1 : 3, kdybychom však nezahazovali gólové příležitosti z brankové čáry. V druhém poločase jsme si opět vytvořili velké množství gólových šancí, ale nestálo při nás fotbalové štěstí a zápas tak šel do penaltového rozstřelu. V něm jsme byli šťastnější my a odvezli si tak bod navíc.

Sestava:

Branka - O. Liehm,  obrana – P. Rambouek, J. Jenčík, O. Ursacher, T. Müller,  záloha – L. Vlček, Š. Krákora, P. Filipec, T. Sláma, útok – P. Sochor, M. Brodský