Okresní přebor – starší žáci – skupina D

18.5.2022, 18:00

AFK Nehvizdy 3:3 SK Bečváry

Branky: 1x vlastní, 1x Dubský Jan, 1x Fukala Jakub

Sedmé kolo skupiny D se odehrálo po vzájemné dohodě trenéru netradičně ve středu od 18 hodin. Oproti poslednímu zápasu jsme se mohli spolehnout na plnou střídačku, nicméně opět jsme z kádru starších žáků počítali citelné absence.

První poločas byl ve znamení velkého množství nepřesností na obou stranách a velký počet diváků tak neviděl žádné fotbalové představení. Skóre otevřel náš tým po nacvičeném signálu z rohového kopu až 4 minuty před koncem první půle Jan Dubský. Záživnější představení se začalo odehrávat a po změně obou stran. Už ve druhé minutě jsme navýšili náskok o dvě branky šťastným vlastním gólem, když jsme vzápětí v hrozivé šestiminutovce veškerý náskok ztratili a prohrávali 2:3. Góly opět pramenili pouze z našich chyb, nedůslednosti, nesoustředěnosti a slabého zaujetí pro hru. Soupeř mohl navíc proměnit další ze svých šancí, nebýt výborně chytajícího Dana Šťastného z mladších žáků. Vyrovnat skóre se nám podařilo v 57. minutě zásluhou nádherné dalekonosné rány Jakuba Fukaly, která zapadla nechytatelně do pravé šibenice. Náš tým viditelně polevil, což nás následně mohlo stát všechny body, jelikož soupeř v poslední akci zápasu neproměnil stoprocentní šanci, kterou nadvakrát zlikvidoval Dan Šťastný. I přesto, že ve druhé půli měl soupeř více jednoznačných šancí, je v konečném součtu remíza na domácím hřišti, včetně přístupu hráčů velkým zklamáním.