Jaro 2022

Okresní přebor – starší žáci – skupina D

22.5.2022, 10:00

FK Radošovice 8:0 AFK Nehvizdy

Na předposlední zápas sezony vyrazil náš tým do vzdálených Radošovic. Hlavní motivací bylo odčinit poslední dva nepovedené zápasy a celkově změnit přístup. Vše se ale opět rychle ztratilo v důsledku neočekávané nepřítomnosti hráčů základní sestavy na zápase. Před začátkem hvizdu jsme tak měli pouze jednoho hráče na střídání a už jen z hlediska fyzické připravenosti se dalo čekat, že oproti plné lavičce soupeře budeme s koncem zápasu tahat za kratší konec.

Tempo zápasu se nám od začátku nepodařilo zachytit a dostávali jsme se stále pod větší tlak soupeře. Prakticky každý útok Radošovic byl zakončený nebezpečnou situací, zatímco naši starší žáci se na půlku soupeře dostali je velmi sporadicky. První půle tak skončila pro nás ještě přijatelným výsledkem 0:2. Druhý poločas přinesl podobný obrázek a navíc se ještě stále více projevovala fyzická únava a těžké nohy. Soupeř své šance ve druhé půli dokázal proměnit již ve větším klidu a nasázel za bezmocného Dana Šťastného dalších 6 gólů. Nutno dodat, že náš gólman z mladších žáků ještě spoustu šancí vychytal a měl tak velký podíl na tom, že výsledek neskončil ještě větším rozdílem.

Nezbývá než si alespoň užít poslední zápas v sobotu 28.5. doma proti Škvorci od 10:15 hod.